HIZMETLER

Markanızı ve ürünlerinizi pazarlamanın sayısız yolu var. En kısa ve kesin olanı, GIST İletişim hizmetlerini kullanmanız. GIST İletişim hizmetleri, marka ve ürünleriniz için fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında görünürlük sağlar. Gerçek ve sanal reklam mecralarımızı kiralayabilir, halkla ilişkiler servislerimizi kullanarak iş bağlantılarınızı artırabilir, etkinlik sponsorluğuyla oyun dünyasında kalıcı bir etki yaratabilirsiniz. İsterseniz, marka ve ürünlerinize maksimum faydayı sağlayacak GIST İletişim Takvimi’ni sizin için hazırlayabiliriz.

Hizmetler

Sanal Reklam Alanlari-pre
fiziksel reklam
Halkla ilişkiler Hizmet Paketi-pre
video bloggung hizmet-pre
Etkinlik ve parti organizasyonu-pre
stand ekibi hizmet-pre
konaklama transferhizmet-pre
Prof Foto hizmet-pre
pro video hizmet-pre
yiyecek-icecek-pre
gist_customs02

Gümrükleme, Taşıma, Alan Taşıması

 

Alan Tarifesi


Tasarım

İlk bakışta yaratacağınız etki, en önemlisidir. O etkiyi çarpıcı, esnek ve ekonomik stant tasarımlarıyla yaratmak bizim işimiz. GIST iş ortakları, firmanıza minimum alanda maksimum faydayı sağlayacak profesyonel stand tasarımı, üretim ve kurulum hizmeleri için 7/24 yanınızda. Ziyaretçilerinize sizi ilk bakışta tanıtacak stant tasarımları hakkında bilgi almak için, GIST Satış Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Modüler stand-pre-01
ozel stand design hizmet-pre

GIST Teknik servis

Ziyeretçilerinize markanızı ve ürününüzü tanıtırken en son isteyeceğiniz şey, teknik detaylarla ilgilenmektir. GIST iş ortakları, fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyacınız olan her türlü hizmet ve desteği tek bir merkezden sunar.

Share this:
'
Yandex.Metrica