HIZMETLER

Markanızı ve ürünlerinizi pazarlamanın sayısız yolu var. En kısa ve kesin olanı, GIST İletişim hizmetlerini kullanmanız. GIST İletişim hizmetleri, marka ve ürünleriniz için fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında görünürlük sağlar. Gerçek ve sanal reklam mecralarımızı kiralayabilir, halkla ilişkiler servislerimizi kullanarak iş bağlantılarınızı artırabilir, etkinlik sponsorluğuyla oyun dünyasında kalıcı bir etki yaratabilirsiniz. İsterseniz, marka ve ürünlerinize maksimum faydayı sağlayacak GIST İletişim Takvimi’ni sizin için hazırlayabiliriz.

Hizmetler


Gümrükleme, Taşıma, Alan Taşıması

 

Alan Tarifesi


Tasarım

İlk bakışta yaratacağınız etki, en önemlisidir. O etkiyi çarpıcı, esnek ve ekonomik stant tasarımlarıyla yaratmak bizim işimiz. GIST iş ortakları, firmanıza minimum alanda maksimum faydayı sağlayacak profesyonel stand tasarımı, üretim ve kurulum hizmeleri için 7/24 yanınızda. Ziyaretçilerinize sizi ilk bakışta tanıtacak stant tasarımları hakkında bilgi almak için, GIST Satış Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

GIST Teknik servis

Ziyeretçilerinize markanızı ve ürününüzü tanıtırken en son isteyeceğiniz şey, teknik detaylarla ilgilenmektir. GIST iş ortakları, fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyacınız olan her türlü hizmet ve desteği tek bir merkezden sunar.

Hizmetlerimiz

Satış Ekibi

Turgut Uç
Event Manager
T:+90 212 803 38 92

turgut.uc@gamingistanbul.comEposta:
Firma:
İsim:
Posizyon:

Reklam alanı

GIST REKLAM ALANI-340*125-TR

Share this: