fly  Resmi Havayolu Ağı (Uluslararası Uçuşlar)

 

STAR ALINACE LOGO

STAR ALLIANCE™ UÇUŞ AĞI İLE SEYAHATLERİNİZDE %20’YE VARAN İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN

Star Alliance üye havayolları GIST’in resmi havayolu ağı olarak belirlenmiş olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Star Alliance Conventions Plus programının sağladığı indirimlerden faydalanmak için lütfen online rezervasyon aracını ziyaret ediniz:

http://conventionsplusbookings.staralliance.com/trips/StarHome.aspx?meetingcode=TK06S17

Fuara kayıtlı ziyaretçiler ve onlara eşlik eden bir kişi, ücret ve rezervasyon yapılan sınıfa bağlı olarak %20’ye varan indirimlerden yararlanabilir.

Bu etkinlik için katılan havayolu şirketleri şunlardır: Türk Hava Yolları, ANA, Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EVA Airways, EgyptAir, Ethiopian Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa, SWISS, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, TAP Portugal, THAI, United.

İndirimler birçok Business Class ve Economy Class ücret için geçerli olup, internet tarifeleri, gençlik ve öğrenci tarifeleri, grup tarifeleri ve “Round the World” tarifeleri için geçerli değildir. Seyahat planlarınızı yaparken lütfen fuar kayıt işlemlerinizin tamamlandığını kanıtlayan bir belgeyi yanınıza alınız ve biletinizin üzerinde etkinlik kodunun yazdığından emin olunuz.

NOT: Japonya’dan seyahat edecek yolcular için katılan havayolu şirketleri kendi ağları üzerinden özel indirimler uygulamaktadırlar. Bu özel indirimleri sağlayan havayolu şirketleri şunlardır: Türk Hava Yolları, Air India.

Bu bilgilere ve biletleme ofisi detaylarına ulaşabilmek için lütfen;

www.staralliance.com/en/business-solutions/conventions-plus/delegates/adresindeki “Cenventions Plus Booking Contacts” başlığını ziyaret ediniz. Lütfen rezervasyon için etkinlik kodunu bildiriniz: TK06S17.

Şehir içi ulaşım

Fuarın gerçekleşeceği İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye’de yer almaktadır. Harbiye’ye ulaşım için şu yollar kullanılabilir;

  otobus yellow    Havataş

Havaalanından özel Havataş otobüsleri ile Taksim yönünde 11 TL’ye Divan Otel’ine ya da son durak Taksim’e gidilebilir. İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 5-10 dakika yürüme mesafesindedir.

  otobus yellow    Otobüs

Harbiye otobüs durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir. Harbiye otobüs durağından geçen tüm otobüslere buradan ulaşabilirsiniz.

metro yellow  Metro

Osmanbey metro istasyonu, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir. M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı ile Osmanbey durağına ulaşılabilir.

metrobus  Metrobüs

Metrobüs hattı, özellikle uzak mesafelerden gelecek ziyaretçilerimiz için doğru tercih olacaktır. Mecidiyeköy istasyonunda inilerek otobüs veya metroya aktarma yapılabilir. Ayrıca İstanbul Kongre Merkezi’ne 20 dakikalık bir yürüme mesafesindedir.

Anadolu Yakasından:  34A

Avrupa Yakasından:  34, 34AS, 34BZ, 34G

taxi-yell   Taksi

Havaalanlarından İstanbul Kongre Merkezi’ne taksi ile gelmek isteyen ziyaretçilerimiz için süre ve ücretler şu şekildedir;

Atatürk Havaalanı (Avrupa Yakası) 45-60 dakika / 60-70 TL

Sabiha Gökçen Havaalanı (Anadolu Yakası) 60-90 dakika / 100-120 TL

*Belirtilen süre ve fiyatlar trafik ve hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.

Istanbul Kongre Merkezi Nerede?

Fuar Tarihleri

2 Şubat 2017 Perşembe                09:00 – 19:00


3 Şubat 2017 Cuma                       09:00 – 20:00


4 Şubat 2017 Cumartesi                09:00 – 20:00


5 Şubat 2017 Pazar                        09:00 – 18:00

Fuar Alanı

İstanbul Kongre Merkezi

http://tr.iccistanbul.com/

Hizmetlerimiz

Fuar Hizmetleri
Reklam alanı kiralama, etkinlik, parti organizasyonu…
Detaylı bilgi

Tasarım Hizmetleri
Reklam alanı kiralama, etkinlik, parti organizasyonu…
Detaylı bilgi

Teknik Servis
Reklam alanı kiralama, etkinlik, parti organizasyonu…
Detaylı bilgi
Share this:
Yandex.Metrica