top of page
archives.jpg

2016 Geliştirici

Konferansı

GIST 2016 Geliştirici Konferansları, Bahçeşehir Universitesi’nde yapılacak. 2016 yılının geliştirici konferansı teması “Oyunlarda Konsept Tasarımı ve Sanat Yönetimi” olarak belirlendi. Ninja Theory’den Emrah Elmaslı, Trion Worlds’ten Adam Hetenyi, Unity’den Oscar Clark, G2A’dan Patryk Kadlec, Pascal Luban ve Vala Games’ten Hamidreza Bagheri’nin katılacağı konferanslar 3 Şubat tarihinde, Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Sahnesi’nde.

Yoğun istek üzerinde, GIST 2016 Geliştirici Konferanslarına Sanal Gerçeklik / Virtual Reality (VR) seminerleri de eklenmiştir. 3 Şubat tarihindeBahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonunda düzenlenecek konferansta, uluslararası geliştiriciler katılımcılara VR eğitimleri verecekler.

Konferansta konuşmacı olarak yer almak istiyorsanız lütfen başvuru formunu doldurunuz. Kabul edilmeniz halinde sayfada yer almasını istediğiniz fotoğrafınızla beraber info@gamingistanbul.com adresine “Geliştirici Konferansı” başlığıyla mail atınız. Tüm konuşmalar İngilizce yapılacaktır. Konuşmacıların konaklama ve ulaşım masrafları kendilerine aittir.”

bottom of page