top of page
influencer-accreditaion.jpg

Fenomen

Akreditasyon

Gaming Istanbul 2023’yi fenomen olarak ziyaret etmek ve GIST fenomen yaka kartına sahip olmak isteyen kişiler aşağıdaki Fenomen Akreditasyon formunu doldurmak zorundadır;

Fenomen Akreditasyon Formu için tıklayınız.

  • Fenomen akreditasyon başvuruları, seçici kurulumuz tarafından değerlendirilirken aşağıdaki kriterler dikkate alınacaktır;

  • Fenomen başvurusu gerçekleştiren kişilerin; Youtube, Twitch, Instagram, Twitter, Facebook vb. sosyal medya platformlarından “en az birisinde” 50.000 ve üzeri takipçi sayısına sahip olması gerekmektedir. Bu sayının altında takipçiye sahip kişilerin gerçekleştirdiği başvurular kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

  • Fenomen başvurusu gerçekleştiren kişilerin platformlarındaki içeriğin oyun odaklı olması, bilgilendirici içeriğe sahip olması ve argo/küfür barındırmaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayan kişilerin başvuruları, platformları 50.000 ve üzeri takipçi sayısına sahip olsa bile kabul edilmeyecektir.

  • Fenomen başvurusu kabul edilen kişilerin, etkinlikten “en geç 1 hafta öncesine kadar” GIST ile ilgili bir içeriği (video-fotoğraf-post) sahip oldukları 50.000 ve üzeri takipçi sayısına sahip platformda paylaşması gerekmektedir. Bu paylaşımı gerçekleştirmeyen kişilerin kabul edilmiş başvuruları alanda iptal edilecektir.

  • Fenomen yaka kartları, yalnızca içerik oluşturucu kişiye (Video ekran yüzü, Instagram sayfa sahibi vb.) verilecektir. Bu kişilerin/sayfaların/platformların menajerlerine, kameramanlarına, sosyal medya hesap yöneticilerine, moderatörlerine vb. kişilere kesinlikle yaka kartı verilmeyecektir.

Fenomen başvurularıyla ilgili sorulara etkinlik yaklaştıkça cevap verilecektir. Etkinliğe 2 ay kala başvurulara dönüş yapılacaktır. Lütfen başvurunuzla ilgili daha önce dönüş beklemeyiniz.

bottom of page