Gizlilik Politikası

 

Bu sayfayı kullanılarak GİST’e iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadırGizlilik ProsedürüKişisel bilgiler başlığı altında GİST’in yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. GİST olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından GİSTsorumlu tutulamaz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin GİST tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size vermemiz beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.
Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:

  • Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi
  • Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması
  • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi.
  • Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması
  • Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlar ile

Tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır.
Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan ya da dolaylı ilgisi bulunan bir durum söz konusu olduğunda

  • Uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde
  • Belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece
  • GİST’in hak, hukuk ve kar/kazancı ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, hukuk ve kar/kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir.

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz sırada ve veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır.

 
Share this: