top of page
indie-area.jpg

Indie

Alanı

KÜÇÜK DEVLER

Indie oyunları seviyoruz çünkü sektörün ihtiyaç duyduğu yaratıcılık ve farklı bakış açılarının bu bağımsız ekiplerden çıktığını biliyoruz.

İşte tam da bu yüzden, Gaming Istanbul olarak siz bağımsız oyun geliştiricilerini desteklemek istiyoruz. Sizler için özel olarak yaratacağımız alanda yer alabilir, bir yandan oyunlarınızı ziyaretçilerimizle buluşturabilir, diğer yandan da profesyonel görüşmeler gerçekleştirerek oyununuzun yeni yayıncısını/yatırımcısını bulabilirsiniz.

Indie Oyun Alanı Prosedürleri

INDIE OYUN ALANI'na başvuran her şirket/stüdyo veya ekibin, ücretsiz indie alanı stantlarında yer almaya hak kazanabilmesi, Indie Ödülleri seçim sürecinde değerlendirilebilmesi için en az iki ekip üyesinin Business bilet almış olması gerekmektedir. Seçilmeye hak kazanan ekiplere aşağıda detayları belirtilen stantlar oyun görseli baskısı yapılmış, elektriği çekilmiş, her türlü teknik donanımı ekip tarafından temin edilecek şekilde stant numarasıyla tahsis edilecektir. Ekibin diğer üyeleri için B2B biletlerde geçerli indirim kodu sağlanacaktır. GIST ve indieway sosyal medya sayfalarında ve web sitesinde duyurulacaktır.

INDIE OYUN ALANI’nda yer alacak yapımcılar, yalnızca kendilerine ait orijinal içerikleri sergileyebilirler.

INDIE OYUN ALANI’nda yer almaya hak kazanan katılımcılar ulaşım ve konaklama harcamalarını kendileri üstleneceklerdir.
 

Son başvuru tarihi 5 Ağustos 2024!

Galeri Arkaplan Mavi.jpg

Gallery

bottom of page