Cumartesi Günü yapılacak olan turnuvanın eşleşmeleri, takımları ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Pazar Günü yapılacak olan turnuvanın eşleşmeleri, takımları ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

UBISOFT RAINBOW SIX SIEGE TURNUVASI

İster bir Rainbow Six Siege ustası, ister oyunla yeni tanışan bir oyuncu olun, ister takım halinde, ister tek başınıza başvurun; herkes bu turnuvada şansını denemeye, birbirinden güzel hediyeler kazanmaya çalışmaya ve GIST 2018’in Rainbow Six Siege şampiyonu unvanını elde etmek için mücadele etmeye davetli.

Birincilik Ödülleri: NVIDIA ve MSI’ın destekleriyle Cumartesi ve Pazar günü turnuvayı kazanan takımın tüm oyuncularına MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G ekran kartı ve Ubicollectibles serisinden SIX KOLEKSİYON FİGÜRÜ vereceğiz. Bu yüksek detaylı figürler gerçek birer koleksiyon parçası ve son derece sınırlı sayıda üretildiler. Bu seride SMOKE, ASH, MONTAGNE, IQ ve Ubisoft Store’a özel TACHANKA operatör karakterleri bulunuyor. Seriyi linkteki videoda görebilirsiniz.

Ayrıca kazanan takımın tüm üyeleri 600 RAINBOW SIX SIEGE KREDİSİ ve bir RUBY SKIN de kazanacak.

İkincilik Ödülleri: Cumartesi ve Pazar günkü final turnuvalarında ikinci olan takımın tüm üyeleri 600 RAINBOW SIX SIEGE KREDİSİ ve bir RUBY SKIN de kazanacak.

Turnuvaya kayıtları çevrimiçi olarak bu sayfadan veya GIST’teki Ubisoft standından şahsen yapabilirsiniz. Katılımcıların 18 yaş ve üstü olması gerekmektedir. Gerekli görüldüğü hallerde, turnuva katılımcılarından kimliklerini göstermeleri istenebilir. Ayrıca turnuva öncesinde antrenman yapmak veya sadece zevkine Siege oynamak  isteyen oyuncular için de AOC, Corsair, MSI ve Itopya GeForce GTX’in donanım destekleriyle kurulan 10 oyun PC’sinde Rainbow Six Siege hazır bekleyecek. Ubisoft standında Rainbow Six’e ek olarak Far Cry 5, The Crew 2 ve Assassin’s Creed Origins de oynanabilir olacak.

**Takım üyeleri aynı takım adıyla tek tek başvurmalıdır.

Eposta:
Firma:
İsim:
Posizyon:
Share this: