2Meet

Nasıl kullanılır ve Sıkça Sorulan Sorular

2MEET HAKKINDA

Dünyanın dört bir yanından gelen profesyonellere özel alana sahip, Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük uluslararası oyun fuarı, Gaming İstanbul’da 2Meet uygulamasını kullanarak işinizi geliştirmek için yapacağınız toplantılarınızı önceden planlayabilir, randevulaşabilir, GIST öncesinde ve sırasında bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan özellikle iş birliği yapmakla ilgilendiğiniz kişiler ve şirketler ile kendi bağlantılarınızı kurabilirsiniz. Aynı zamanda özel becerileriniz ve deneyimlerinizle ilgilenen diğer kişiler de size ulaşabilecekler!

Tek yapmanız gereken, kendinizi, iş ve ilgi alanlarınızı uygulamaya bir kez tanıtmak. Bu bilgileri daha sonra güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

2Meet sadece bir randevulaşma uygulaması değildir. GIST ajandanızı önceden hazırlamanızı ve GIST sırasında vaktinizi en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir planlayıcıdır. Gizlilik 2Meet’in temel ilkesidir. Bilgilerinizi ve 2Meet üzerindeki aktivitelerinizi yalnızca siz ve iletişim kurduğunuz, ilgili kişiler görebilir.

GIST satış ekibi ile iletişime geçerek kişisel giriş kodunuzu alabilir ve GIST ajandanızı planlamaya hemen başlayabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

2meet

2Meet tam olarak nedir?

2Meet, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak diğer GIST katılımcılarına bağlanmanıza yardımcı olan bir toplantı sistemidir.

Kişiselleştirebileceğiniz bir planlayıcı ile, toplantıları kurmak ve takip etmek ve programınızı düzenlemek çok kolaydır.

Buna ek olarak, Gaming İstanbul, fuar alanındaki toplantı yerlerini ayarlayacaktır, böylece bağlandığınız kişiyle tanışmak için doğru yeri bulabilirsiniz.

Tüm bunların maliyeti nedir?

2Meet toplantı sistemi tüm kayıtlı Gaming İstanbul katılımcılarına ÜCRETSİZ.

Planlayıcı kısıtlamaları dahilinde istediğiniz kadar toplantı yapabilir ve bunlara katılabilirsiniz. 2Meet kullanımı; Profesyonel ve VIP bilet ücretlerine dahildir.

2Meet ne zaman erişilebilir olacak?

2Meet, etkinlikten 4 hafta önce tüm kayıtlı katılımcılar için kullanımda olacak. Zaten kayıtlıysanız, uygulama hazır olduğunda 24 saat içinde e-posta yoluyla kişisel giriş kodunuzu almış olmalısınız!

Zaten kayıtlıysanız, uygulama hazır olduğunda 12 saat içinde e-posta yoluyla kişisel giriş kodunuzu almış olmalısınız!

2Meet’e nasıl erişir ve kullanırım?

2Meet Toplantı Sistemi’ne, tarayıcıdan Web sitesi aracılığıyla, ayrıca iOS ve Android uygulamaları ile erişilebilir.

2Meet’in özelliklerine hızlı bir bakış için lütfen bu videoyu izleyin.

Kişisel giriş kodumu almadım, ne yapmalıyım?

Kişilerin kayıt yapmaları ve kişisel giriş kodlarının gönderilmesi için 24 saat beklemelerini rica ediyoruz.

Eğer 2Meet giriş detaylarınızı e-posta yoluyla bu süreden sonra almazsanız, emin olmak için lütfen gereksiz posta kutunuzu kontrol edin.

Hala e-posta görmüyorsanız, yardım için lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

Kişisel giriş kodum çalışmıyorsa ne yapmalıyım?

2Meet e-postasında kişisel giriş kodunu kopyalarken, fazladan bir alanın da seçili olmadığından, doğru bir şekilde kopyaladığınızdan ve e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan lütfen emin olun.

Bu hala işe yaramazsa, yardım için [email protected] adresine e-posta gönderin.

Profilimi tamamlamalı mıyım?

Profilinizi tamamlamanız gerekmez, ancak bunu yaparsanız kullanıcıların katılım listesinde sizi araması ve potansiyel iş birlikleri için size ulaşmaları daha kolay olacaktır.

Bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Bilgilerinizi isminizin yanındaki dişli simgesine basarak değiştirebilirsiniz.

İnsanlarla nasıl tanışırım?

Bu sayfanın üzerindeki mobil uygulamaları ve web bağlantılarını kullanarak sisteme giriş yapın ve Kişileri Bul sekmesinin altındaki potansiyel toplantı adaylarını bulun. Filtrelerden faydalanmanın yanı sıra anahtar kelimeleri kullanarak kişileri veya şirketleri de arayabilirsiniz.

Tanışmak istediğiniz birini bulduktan sonra, onunla sohbet edebilir ve / veya toplantı planlamak için bir davetiye gönderebilirsiniz.

Davet, diğer tarafça kabul edildikten sonra otomatik olarak bir toplantı masası atanacaktır.

İnsanlarla başka yerlerde tanışabilir miyim?

Fuar alanının içinde veya dışında herhangi bir yerde buluşabilirsiniz. Ancak, toplantınızı bunun için özel olarak hazırlamış olduğumuz toplantı alanından farklı bir yerde gerçekleştirirseniz, panellere ve diğer toplantılara gitmeniz gereken zamanı etkileyebileceğini unutmayın.